Дизельні
насосні станції

Подача від 100 до 3600 м3/год.

Насоси Caprari, Rovatti, Cornell

Виготовлені в Італії

Дизель-насоснІ станцІЇ

Це комплексне обладнання для перекачування різних видів рідини та рішень супутніх завдань від поливу та зрошення до підтримки необхідного тиску у трубопроводі.

Що важливо розуміти перед покупкою мотопомпи?

Дайте собі відповідь на наступні запитання або проконсультуйтеся з професіоналами для правильного підбору насосної техніки.

Завдання, які потрібно вирішувати за допомогою ДНС

Тип та комплектація ДНС під Ваші потреби

Очікуваний бюджет на встановлення ДНС

Імпортний чи вітчизняний виробник

Наявність обслуговування та ремонту ДНС після продажу

Терміни окупності ДНС, можливі фінансові ризики

Дизель-насосні станції
для чистої води

- подача від 30 до 3600 м3

- тиск від 15 до 180 м

- для зрошення/поливу полів

- оригінальні італійські насоси

Дизельні мотопомпи/насосні станції для чистої води використовуються в сільському господарстві для поливу полів при подачі води до систем спринклерного та крапельного зрошення, а також зрошення спільного з дощувальними машинами. Це незамінне обладнання у фермерських господарствах, де потрібно перекачувати великі обсяги рідини, і при цьому немає відповідних електромереж для підключення електричних насосів.


Дизель-насосна станція для чистої води

БЕЗКОШТОВНИЙ

РОЗРАХУНОК НАСОСУ

Отримай техніко-комерційний розрахунок насосу безкоштовно!

Дизель-насосні станції
для брудної води

- для перекачування брудної води

із твердими включеннями до 80 мм

- промислових та побутових стоків

- рідких добрив

- для будівельних робіт, кар'єрів

- для відкачування води при повенях

Сфери застосування дизель-насосних станцій (ДНС) для брудної води: МНС, комунальні служби, будівельні служби, сільське господарство. Через свою автономність та мобільність ДНС мають широкий спектр технічних можливостей і можуть бути успішно задіяні для вирішення багатьох виробничих, господарських та побутових завдань. І звичайно ж, ДНС для брудної води мають найширший спектр застосування в тваринництві та сільському господарстві. Більшою мірою для перекачування добрив та рідкого гною і практично на всіх етапах обробки продуктів життєдіяльності птахів та тварин.


Дизель-насосна станція для брудної води

На відміну від електронасосних станцій, які безшумні та економічніші, дизельні насосні станції не вимагають дорогої установки електропускової групи. Вони мобільні, легко транспортуються і можуть працювати навіть у найвіддаленіших від електрики місцях. ДНС здатні перекачувати великі обсяги води на відстань у кілька кілометрів та реалізовувати проекти поливу будь-якої складності. У тому числі можуть працювати в парі, коли потрібно багато потужності та підтримка певного тиску в трубопроводі.

Якщо ДНС порівнювати з бензиновими насосними станціями, то їхній ресурс роботи буде істотно вищим і може досягати 20 000 мотогодин без капітального ремонту, як, наприклад, у ДНС італійського виробника Casella. Вони забезпечують тривалу безперебійну роботу з досить малою витратою палива.


Існують моделі дизель-насосних станцій, обладнані спеціальним звукоізолюючим кожухом, це робить їхню роботу фактично безшумною.